Kripto HaberleriAltcoinBinance'den Terra Classic ve Bu Altcoine Destek Açıklaması Geldi, Fiyatlar Hareketlendi!

Binance’den Terra Classic ve Bu Altcoine Destek Açıklaması Geldi, Fiyatlar Hareketlendi!

Binance Terra Classic ve Fetch.ai için ağ yükseltmelerini destekleyeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne altcoin destek açıklamalarıyla başladı.

Fetch.ai (FET) ve Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmelerini destekleyeceğini duyuran Binance açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Fetch.ai ağ yükseltmesiyaklaşık olarak 23.05.2023 saat 13:00 UTC’de gerçekleştirilecektir.

FET ile para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 23.05.2023 saat 12:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Terra Classic ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 23.05.2023 saat 22:00 UTC’de gerçekleştirilecektir.

Terra Classic (LUNC) ağı üzerinden LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemleri, yaklaşık olarak 23.05.2023 saat 21:30 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

Binance, Binance hesaplarında FET, LUNC ve USTC tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecektir.

Yükseltilen ağların istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde FET, LUNC ve USTC için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.”

Binance bu açıklamasıyla Terra topluluğu tarafından kabul edilen 11515 Teklifi uyarınca LUNC yakma vergisini %0,2’den %0,5’e çıkarmak için Terra Classic ağ yükseltmesini destekleyeceğini belirtmiş oldu.

LUNC, Binance duyurusundan sonra yaklaşık %4’lük bir yükseliş yaşadı ve yazım esnasında 0,00008875 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Duyurudan sonra %5’lik bir yükseliş yaşayan FET ise yazım esnasında 0,2452 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay