BorsaHaberler

Binance’e FCA Temizliği!

FCA'dan gelen son güncelleme haberi Binance cephesinde rahatlama rüzgarları estirdi.

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in başı bilindiği gibi bir süredir regülatörlerle dertte. Başta İngiltere olmak üzere Hong Kong ve İtalya gibi ülkelerden de uyarı ve men alan ünlü borsa İngiltere’deki güncel bir gelişme ile gündeme geldi.

Financial Conduct Authority (FCA) tarafından borsanın İngiltere’deki hizmetlerini tekrar sunmak için temizleme işlemi gerçekleştirildi. FCA, Binance’in tüm düzenleyici gereklerini yerine getirdiğini bildiren bir açıklama yayınladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao da FCA’nın borsanın tam uyumu hakkındaki “25 Ağustos 2021 güncellemesi. 25 Haziran 2021’de FCA, Binance Markets Limited’e gereklilikler getirdi. Firma, gerekliliklerin tüm yönlerine uydu.” haberini Twitter’da paylaştı:

Söz konusu haber Binance’in tam da FCA’nın yaptırımlarıyla uğraştığı günlerde geldi ve ilgili cephelerde büyük rahatlama sağladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu