bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance'in Bugün Duyurduğu Kripto Para Projesi Bifinity Nedir?

Binance’in Bugün Duyurduğu Kripto Para Projesi Bifinity Nedir?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance bugün, itibari paradan kripto paraya ödeme sağlayıcısı olacak Bifinity’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bifinity Nedir?

Bifinity, Binance tarafından desteklenen, işletmeleri, tüccarları ve milyonlarca kullanıcıyı kripto ve blok zinciri dünyasına bağlayan bir ödeme teknolojisi şirketidir.

Tüccarlar, işlerini kripto para dünyasına hazır hale getirmek için Bifinity’nin API’lerini kullanabilir. Aynı zamanda tüketiciler daha güvenli ve kullanıcı dostu bir alım-satım kripto hizmetine erişebilir.

Bifinity Başkanı Helen Hai konuya ilişkin şunları söyledi;

“Kripto ve Web3 ekonomisi büyümeye devam ettikçe, geleneksel finans ile merkezi olmayan ve merkezileştirilmiş kripto ekonomisi arasındaki boşluğu kapatmak için fiat paradan kriptoya geçişte daha fazla talep görüyoruz.

Binance’in vizyonu, küresel olarak parasal özgürlüğü artırmaktır. Bifinity’nin piyasaya sürülmesiyle, toplu kripto kabulünü hızlandırmayı hedefliyoruz”

Bifinity, 50’den fazla kripto para birimini ve VISA, Mastercard ve daha fazlası gibi büyük ödeme yöntemlerini destekleyecek.

Geleneksel finans ise kripto para dünyası arasında bir köprü kurmayı  amaçlayan ve şirketlerin Web3’e hazırlanmasına yardımcı olmak isteyen Bifinity, ABD’de halka arz edilmiş EQQNEX ile de ortaklık kurdu. Bunun yanında farklı ortaklıklarda kuran şirket kripto paralarda ödeme işleme altyapısını yükseltmeyi hedefliyor.

Kripto para birimlerine yönelik benimseme arttıkça günlük hayatta daha sık kullanıldıklarını göreceğiz. İleride bu ihtiyaca cevap vermek isteyen ve gelişimin farkında olan şirketler, sektörde öncü olmak için şimdiden çalışmalara başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları