Kripto HaberleriHaberlerBinance’ın CEO'su Changpeng Zhao: Hala İyi Durumda

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao: Hala İyi Durumda

Takip et

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların bu sene içerisinde yaşadığı durumun kötü olmadığını aksine iyi olduğunu belirterek Bitcoin’de yaşanan %70 değer kaybına rağmen piyasa durumunun hala iyi durumda olduğunu belirtti.

Kripto paraların bu sene başından beridir sürekli olarak düşüş yaşaması ve yaşanan düşüşe oranla kripto paraların daha az ilgi görmesi ve yatırım oranlarında ciddi oranlarda azalma yaşandığı bilinen konu.

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların %70 oranında değer kaybı yaşadığını ve Bitcoin için yaşanan bu değer kaybından sonra ilginin hala devam ettiğini açıkladı.

Yükselecek Olduğu Tahmin Ediliyor

Bitcoin fiyatının bu sene içerisinde yükselecek olduğunu tahmin eden Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in 1 yıl öncesine oranla çok daha iyi olduğunu ve daha fazla gelişmiş olduğunu belirten Zhao, bu durumun devam etmesini  beklediğini ve bununla beraber daha fazla artışların olmaması için hiçbir neden olmadığını açıkladı. Bitcoin fiyatı konusunda ciddi merak konusu olmuşken, gelecek aylarda fiyatların rekor kırması ve yeni rekorların beraberinde gelmesi ve bir dönüm noktası yaratması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları