Kripto HaberleriAltcoinBinance'in Desteklediği Altcoin Yakım Haberiyle Yükseldi! "Sell the News" Olacak Mı?

Binance’in Desteklediği Altcoin Yakım Haberiyle Yükseldi! “Sell the News” Olacak Mı?

INJ yakım haberiyle yükseldi. Gözler saat 16.00'a çevrildi.

Takip et

Merkezi olmayan finans uygulamaları için optimize edilmiş akıllı sözleşme platformu Injective (INJ) gelen yakım haberiyle hareketlendi.

Kripto para borsalarının tamamen merkeziyetsiz ve topluluk tarafından yönetilen ağlar haline gelmesini amaçlayan projenin destekçileri arasında Binance, Pantera ve Hashed gibi sektör temsilcileri yer alıyor.

Proje bugün sabah saatlerinde yaptığı duyuruyla bugün saatler sonra 5 milyon INJ tokenin yakılacağını duyurdu. Yakılacak tokenlerin değeri yaklaşık 8,7 milyon dolar ve bu bugüne kadarki INJ yakımları arasındaki en yüksek değer.

Haberin etkisiyle hareketlenen INJ %15’lik bir yükseliş ardından bir miktar geri çekildi.

INJ Hub verilerine göre yakıma yaklaşık 1 saat kaldı.

 

TSİ 16.00’da gerçekleşmesi beklenen yakım öncesi İNJ fiyatı hareketlenirken yatırımcılar beklentiyi satın alan yatırımcıların yakım sonrası satış yapıp yapmayacağını merak ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları