coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Altcoin, Yıllık Token Enflasyonunu Büyük Ölçüde Düşürmek İçin Oylama Başlattı!

Binance’te Listeli Altcoin, Yıllık Token Enflasyonunu Büyük Ölçüde Düşürmek İçin Oylama Başlattı!

Binance'te listeli küçük çaplı altcoinlerden birinde, geliştiriciler yıllık enflasyonu düşürme önerisinde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’te listeli küçük ölçekli altcoinlerden biri olan Secret (SCRT), SCRT tokeninin enflasyon oranını %15’ten %9’a düşürmek için bir teklif başlattı. Teklif şu anda 6 Aralık’a kadar oylamaya açık.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Secret topluluğu enflasyon oranlarının düşürülmesi olasılığını tartışıyordu. Resmi açıklamaya göre bir teklif ortaya koyma kararı birkaç temel faktör tarafından yönlendirildi:

  • Değer Koruma: Topluluk, tarihsel olarak yüksek enflasyondan etkilenmiş olan SCRT tokenının değerini korumayı amaçlıyor.
  • Sürdürülebilirlik: Teklif, piyasayı tokenler ile doldurmadan staking ödüllerini dengelemeyi amaçlıyor.
  • Güvenlik ve Merkeziyetsizlik: Enflasyondaki düşüş, merkezileşme risklerini azaltmanın ve adil token dağıtımını sağlamanın bir yolu olarak da görülüyor.

Bununla birlikte söz konusu enflasyon teklifine rağmen SCRT fiyatı düşüş eğilimini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca kripto para piyasasında yaşanan yükseliş havasına rağmen SCRT fiyatı son bir haftada yaklaşık olarak %3 düşüş yaşadı.

2021 yılında boğa piyasasının ortalarında piyasaya sürülen SCRT altcoini, boğanın zirve yaptığı günlerde 10 doların üstüne çıkmıştı. Bu yazının yazıldığı anlarda ise 0.36 dolardan işlem görüyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden %96.55 değer kaybettiği anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail