HaberlerXRP

Binance’te Milyonlarca XRP Hareketliliği: XRP İçin Ne Anlama Geliyor?

Binance'teki şüpheli XRP işlemleri dikkat çekti.

Whale Alert platformu genellikle balinaların yüklü işlemlerini tespit etmesi ile biliniyor ve tespit edilen yüklü işlemler önemli durumların habercisi olabilir.

XRP Balinaları Hareketlendi

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ten çıkan ve anonim cüzdanlara gönderilen 103,5 milyon XRP de tam olarak buna işaret ediyor. Anonim kripto para cüzdanlarına gönderilen XRP’lerin toplam miktarı 103 milyonun da üzerinde ve Bithomp verilerine göre işlemler yüklü şekilde yapıldı.

İlk olarak Huobi kripto para borsasından Binance borsasına 40 milyon XRP aktarıldı ve bunun sebebi arbitraj fırsatı olabilir. Huobi ve Binance arasındaki XRP fiyat farkını değerlendirmek isteyen bir balina, ufak çaplı bir alım satım yapmayı planlamış gibi gözükse de devamında Binance borsasına gelmeye devam eden fonlar çok daha önemli bir şeye işaret etti.

Bybit kripto para borsası tarafından yine Binance’e 63,2 milyon XRP gönderildi ve borsadan borsaya gönderilen fonların sebebi hem arbitraj hem de daha yüksek fiyat üzerinden satış yapmak olabilir. Bunun yanı sıra anonim balinaların da milyonlarca adet XRP’yi Binance’e gönderdiği, Whale Alert’ın son işlem uyarılarında görülmekte.

Balinaların direkt kendi cüzdanlarından Binance’e XRP göndermesi ise satış baskısı olarak yorumlanabilir. XRP fiyatı son 24 saat içerisinde %1,4 yükseliş yaşasa da hala 1 doların altında mücadele veriyor ve görülen satış baskısı hiç de hayra alamet değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu