binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBinance'ten 1 Milyar Dolarlık Bitcoin ve Altcoin Hamlesi Geldi!

Binance’ten 1 Milyar Dolarlık Bitcoin ve Altcoin Hamlesi Geldi!

Binance SAFU fonu adresindeki Bitcoin (BTC), BNB, USDT ve TUSD'yi USDC'ye dönüştürdü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne duyurularla başladı.

Bu noktada Binance, tüm SAFU (Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu) varlıklarını USDC’ye dönüştürdüğünü ve fonu 1 milyar dolarlık değerde istikrara kavuşturmayı amaçladığını belirtti.

Verilere göre, şu anda Binance SAFU fonu adresinde Bitcoin (BTC), BNB, USDT ve TUSD yerine 1 milyar USDC bulunuyor.

Arkham verilerine göre Binance, SAFU Fund’un (1BAuq7…CmWQkD) 16.277 BTC’nin tamamını Binance sıcak cüzdanına aktardığı görülüyor.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu (SAFU), Binance kullanıcılarını olağanüstü durumlarda korumak amacıyla 2018 yılında kurulan bir acil durum sigorta fonudur ve bizi diğer borsalardan ayıran özelliğimizin önemli bir parçası olmaya devam etmiştir. Yıllar geçtikçe SAFU’nun boyutunu izlemeye devam ettik ve dengeyi kullanıcılarımızı korumaya yeterli bir seviyede tuttuk. Her ne kadar dalgalansa da bu seviye genellikle 1 milyar dolar olarak belirlendi.

SAFU, ekosisteme karşı sorumluluğumuzun temel bir parçası olmaya devam ediyor ve pazar koşullarını doğrudan karşılamak için gelişmeye devam ediyoruz. Bugün SAFU’nun varlıklarının %100’ünü USDC’ye devrediyoruz. SAFU için güvenilir, denetlenen ve şeffaf bir stablecoin’in kullanılması, güvenilirliğini daha da artırır ve 1 milyar dolarda sabit kalmasını sağlar.”

Binance SAFU Nedir?

Binance SAFU (Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu), herhangi bir olumsuzluk durumunda platform kullanıcılarını korumak amacıyla firma tarafından başlatılan 1 milyar dolar değerinde bir acil durum sigorta fonudur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail