Kripto HaberleriAltcoinBinance'ten 13 Altcoine İlişkin Duyuru Geldi!

Binance’ten 13 Altcoine İlişkin Duyuru Geldi!

Takip et

Binance yeni haftaya bir dizi altcoin duyurusu ile başladı.

Yapılan ilk duyuruda FIDA ve LDO isimli altcoinler ile FLM ve KMD isimli altcoinlerin vadeli işlemlere bazı yeni paritelerinin eklediğini belirtildi.

“Yeni Cross Margin Çiftleri: FIDA/BUSD, FIDA/USDT, FLM/USDT, KMD/USDT, LDO/BUSD, LDO/USDT

Yeni Isolated Margin Çiftleri: FIDA/BUSD, FIDA/USDT, LDO/BUSD, LDO/USDT”

Yapılan bir diğer duyuruda da bazı altcoinlerin işlem tahtasındaki alış satış fiyatları arasındaki farklarda bir güncelleme yapıldığı belirtildi.

“Piyasa likiditesini artırmak ve alım-satım deneyimini geliştirmek adına, Binance 01/08/2022 günü saat 10.00’da (TSİ) belirli spot alım-satım çiftlerinin Fiyat Adımını (yani birim fiyatındaki en küçük değişimi) düzenleyecektir.

Bu ayarlama, spot alım satım veya ilgili diğer işlevleri etkilemeyecektir.

Fiyat adımı güncellemesi, mevcut spot emirlerini etkilemeyecektir. Fiyat adımı güncellendikten sonra, güncellemeden önce girilmiş emirler orijinal fiyat adımıyla eşleştirilecektir.”

Fiyat adımı güncellenen altcoinler ve ilgili pariteler şu şekilde:

Kaynak: Binance
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları