coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'ten Ahbap'a 100 Bin Dolarlık Kripto Para Bağışı!

Binance’ten Ahbap’a 100 Bin Dolarlık Kripto Para Bağışı!

Binance bugün Türkiye'nin saygın kâr amacı gütmeyen kuruluş olan Ahbap'a 100.000 dolarlık kripto para bağışında bulunduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dubai ve Paris’ten sonra Web3 ve blockchain dünyasını İstanbul’da buluşturan Binance Blockchain Week tüm hızıyla devam ediyor.

İlgili Haber  Binance’in 8 Kasım Duyurusunun Detayları Belli Oldu: Binance Web3 Wallet İstanbul’da Duyuruldu!

Binance Blockchain Week’te dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı katılımcılar yer alırken bu katılımcılardan biri de gösterdiği çabalar ve yaptığı yardımlar ile ön plana çıkan Haluk Levent oldu.

Bu noktada Binance bugün Türkiye’nin saygın kâr amacı gütmeyen kuruluş olan Ahbap’a 100.000 dolarlık kripto para bağışında bulunduğunu açıkladı.

“Binance, bugün Türkiye’nin saygın kar amacı gütmeyen kuruluşu Ahbap’a 100.000 dolarlık kripto para bağışında bulunduğunu duyurdu.

Bu bağış, doğrudan etkilenen aileler için depreme dayanıklı çelik evler inşa etmek için kullanılacak ve Binance’in ülkede devam eden depremden kurtarma çabalarına katkıda bulunma arzusunun altını çiziyor. “

Binance TR Genel Müdürü Mücahit Dönmez açıklamasında “Kurtarma ve yeniden inşa girişimleri, toplumun ve ekonomisinin, zayıflatıcı bir doğal afet yaşadıktan sonra toparlanmasına yardımcı olmanın anahtarıdır. Önemli miktarda zaman, çaba ve kaynak gerekir. Binance, Ahbap’la ortaklık kurarak ihtiyacı olanlara yardım etmek ve pratik destek sağlamak için üzerimize düşeni yapmak istiyor.” ifadelerine yer verdi.

Ahbap Kurucusu Haluk Levent ise şunları söyledi: “Güvenli bir barınağa sahip olmak, etkilenen aileler için son derece önemlidir; çünkü bu onların yavaş yavaş hayatlarına normallik, istikrar ve bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olur. Binance’in bugünkü bağışı Ahbap’ın çabalarına büyük destek sağlayacak ve daha fazla aileye fayda sağlamamıza olanak sağlayacak. Bu aynı zamanda kripto paranın nasıl iyilik için kullanılabileceğinin de bir kanıtı ve blockchain’in dönüştürücü gücünün parlak bir kanıtı olduğu için Binance’e minnettarım.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail