Kripto HaberleriBorsaBinance'ten Ayrılmaların Ardından Büyüyen FUD'a CZ'den Sert Yanıt Geldi, Yeni Binance US...

Binance’ten Ayrılmaların Ardından Büyüyen FUD’a CZ’den Sert Yanıt Geldi, Yeni Binance US CEO’su Kesinleşti

Binance CEO'su Changpeng Zhao, şirketin özellikle ABD kolunda yaşanan yönetici ayrılıklarına dair açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce Binance US CEO’su Brian Shroder’ın şirketten ayrılmasının ardından şirketin ABD’de yaşadığı yasal zorluklar ile ilgili çok sayıda FUD yayılmıştı.

Sessizliğini bozan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son dönemki spekülasyonları eleştirdi. CZ, borsanın ABD şubesinde son zamanlarda yaşanan yönetim değişikliklerini kabul etti ve Shroder’ın şirket için başardıklarından sonra bir mola vermeyi hak ettiğini belirtti.

Shroder’ın yönetimi altında şirkette yaşanan değişimlere değinen CZ, eski CEO’nun finansman turu düzenlemesi, ürün ve hizmet iyileştirmeleri, iç işlemlerin sağlamlaştırılması ve ABD’de kazandıkları pazar payı büyümesini örnek gösterdi.

İlgili Haber
Son Dakika: Binance US CEO'su Brian Shroder İstifa Etti!

CZ, Shroder’a hizmetleri için teşekkür etti. Böylelikle Shroder’ın şirketin yaşadığı yasal sorunlardan uzaklaşmak için görevi bıraktığı iddialarını reddetti.

Binance US’in yeni CEO’su olarak mevcut durumda halihazırda geçici olarak CEO’luk yapan Norman Reed’in getirildiğini açıkladı. Bu görevlendirmenin sebebi olarak ise kripto para dünyasının iki yıl önceki halinden çok daha farklı olmasını ve artık daha düşmanca bir düzenleyici ortam bulunmasını gösterdi. Reed’in eski bir SEC, New York FED, Ripple ve DTCC yöneticisi olduğunu hatırlattı ve bu görev için doğru isim olduğunu söyledi.

CZ, son olarak dönen FUD’un görmezden gelinmesini ve geliştirmeye devam edilmesini istedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay