Bitcoin

Binance’ten Yatırımcıları Heyecanlandıran Bitcoin Çekiliş Duyurusu!

Binance, Bitcoin’in 11. yaş gününü kutlamak için kullanıcılarına yüzde 50 indirimle BTC satın alma fırsatı sunacağını açıkladı.

Binance kendi resmi sitesinden Bitcoin’in 11. yıl dönümünü kutlamak için (Bitcoin’in 3 Ocak 2009’da doğduğu kabul ediliyor.) kullanıcılarına yüzde 50 indirimle BTC satın alma şansı sunacak bir çekiliş yapacaklarını duyurdu. Bugün yapılan açıklamada çekilişin 3 Ocak 2020 ile 8 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirileceği dile getirildi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların belirtilen tarih aralığında herhangi işlem çiftinde en az 1 BTC’lik alım satım yapması gerekiyor. Adil ve şeffaf bir etkinlik olması amacıyla sosyal medyada canlı olarak yayınlanacak olan çekiliş rastgele çekilen 11 şanslı kullanıcının belirlenmesiyle gerçekleşecek.

İşte Çekiliş Detayları

Kullanıcıların etkinlik sayfasındaki (https://www.binance.com/en/market-activity/61) “Şimdi Paylaş” (Share Now) tuşuna tıklayarak Twitter’daki etkinlik bağlantısını #BitcoinTurns11 hashtagiyle paylaşmaları gerekiyor ve belirtildiği gibi en az 1 BTC’lik alım satım işleminin yapılmış olması gerekiyor.

Şanslı kullanıcıların ilanı 5 iş günü içinde gerçekleşecek ve takip eden 24 saat içinde de kazananların Binance hesabından eş değer miktarda BNB eksilecek eğer kullanıcıların hesabında yeterli miktarda BNB yoksa ödül hakları kaybolacak. Bunun yanı sıra ödül hakkı kazananlara e-posta ile bilgilendirme yapılacak. İlgili e-postayı paylaşım bağlantıları ve Binance yönlendirme kimlikleriyle (8 basamaklı) yanıtlamazlarsa yine ödül haklarını kaybetmiş olacaklar.

Binance, çekiliş boyunca BNB / BTC işlem çiftindeki ortalama fiyatı BNB ve BTC arasındaki döviz kuru olarak kullanacak ve ödüller talihli kullanıcıların hesaplarındaki BNB düştükten sonra dağıtılacak.

Kazananlar ödüllerini hesaplarındaki şu sekmeleri kullanarak görebilecekler: Cüzdan> Dağıtım Geçmişi 

Çekiliş ile ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.binance.com/en/support/articles/360038365371

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu