AltcoinHaberler

Binance’ten İki Kritik Uyarı: “Bu Kripto Para Yatırımcılarının Dikkatine”

Binance, bazı işlem çiftlerini platformundan kaldırıyor.

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bazı kripto para işlem çiftlerini platformundan çıkarmaya hazırlanıyor.

Binance’ten 2 Önemli Duyuru

Binance’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 18 Eylül tarihi itibarıyla aşağıdaki işlem çiftleri artık platformdan kaldırılacak;

“BAND/BNB, BAT/BNB, BCH/TUSD, BIFI/BNB, BLZ/BNB, BTC/IDRT, BTC/VAI, CRV/BNB, ICX/BNB, JST/BNB, LINK/TUSD, MKR/BNB, NAV/ETH, ONT/BNB, SHIB/RUB, SUSD/BTC, UNFI/BNB, WING/BNB, WNXM/BNB, YFI/BNB”

Binance bu işlem çifti platformdan çıkartma eylemi için sebep belirtmese de bunun aslında düşük hacim kaynaklı bir adım olduğu söylenebilir. Binance bazı kripto para işlem çiftlerini platformundan kaldırırken bazılarını ise platformuna ekleme kararı aldı.

Binance tarafından aynı gün içerisinde yapılan duyuruya göre bugün itibarıyla yatırımcılar 6 yeni kripto para işlem çiftine kavuşacak. Bu kripto para birimleri ise şu şekilde sıralanıyor:

“ALGO/BIDR, CAKE/AUD, FTM/BIDR, KSM/AUD, SUN/BUSD ve WAVES/RUB.”

Binance, RUB ve AUD olarak belirtilen itibari para birimlerinin herhangi bir dijital parayı temsil etmediğini ve bunların sadece itibari para olduğunu vurguladı.

Bunun dışında son günlerin popüler kripto para birimlerinden SUN, CAKE ve ALGO da yeni işlem çifti ile daha fazla ticari hacme ulaşabilir gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu