binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance’ten Listeleme Haberleri Gelmeye Devam Ediyor: 5 Yeni Altcoin İşlem Çifti Daha...

Binance’ten Listeleme Haberleri Gelmeye Devam Ediyor: 5 Yeni Altcoin İşlem Çifti Daha Listelendi!

Binance spot platformda beş yeni altcoin işlem çiftini listelediğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance altcoin duyurularına devam ederken spot platformda yeni altcoin işlem çiftleri listelediğini açıkladı.
Bu noktada çoğu USDC olmak üzere 5 işlem çiftinin listelendiğini duyuran Binance, bunların ” APT/USDC, GALA/USDC, NEO/USDC, OMNI/BRL ve  STX/USDC “ olduğunu belirtti.
“Değerli Binance’lılar,
Binance Spot’ta sunulan alım satım seçenekleri listesini genişletmek ve kullanıcıların alım satım deneyimini geliştirmek için Binance, 19.04.2024 saat 14:00 UTC’de APT/USDC, GALA/USDC, NEO/USDC, OMNI/BRL ve STX/USDC alım satım çiftleri için alım satımı başlatacak.
Ayrıca Binance, 19.04.2024 14:00 (UTC) itibarıyla APT/USDC, GALA/USDC, NEO/USDC, OMNI/BRL, STX/USDC işlem çiftleri için Ticaret Botları hizmetlerini etkinleştirecektir.
Not: BRL fiat bir para birimidir ve diğer dijital para birimlerini temsil etmez.”
Binance son olarak bazı ülke veya bölgelerde ikamet eden kullanıcıların  belirtilen spot ticaret çiftleriyle işlem yapamayacaklarını belirterek bu ülke veya bölgeleri şu şekilde sıraladı: “Kanada, Küba, Kırım Bölgesi, İran, Hollanda, Kuzey Kore, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri (Amerikan Samoası, Guam, Porto Riko, Kuzey Mariana Adaları, ABD Virgin Adaları) ve Ukrayna’nın hükümet kontrolü dışındaki tüm bölgeleri.” 
*Yatırım tavsiyesi değildir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail