BorsaHaberler

Binance’ten Türk Yatırımcılarının Bitcoin Kullanımını Kolaylaştıracak Yeni Bir Hizmet

Kullanıcılar Visa kartları sayesinde Türk lirası ile kripto para alabilecekler.

Binance’ten Türk kullanıcılarını mutlu edecek yeni bir haber geldi. Binance’in resmi sitesinde kullanıcıların Visa kartlarını Binance’e entegre ederek BTC, ETH, XRP ve BNB’leri Türk lirası ile satın alabileceği yönünde açıklama yapıldı. İlgili habere ek olarak Mastercard entegresinin de yakın bir zamanda hayata geçirileceği belirtildi.

Binance’in TRY’nin itibari bir para birimi olduğu ve farklı kripto para birimlerini temsil etmediğini belirten resmi açıklamasında, kullanıcıların depozit işlemi yapmalarına ihtiyaç duymadan kripto alımlarını bir dakikadan az bir sürede tamamlayabilecekleri ifade edildi.

Kullanıcılar Visa logolu kartlarını kullanmak için en başta “Buy Crypto” sayfasını ziyaret etmeli ve ardından karta yüklemek istedikleri Türk lirası miktarını belirleyerek “Kart ekle” seçeneğine tıklamalılar. Bu işlemle Visa kartlarını Binance’e entegre hale getiren kullanıcılar; BTC, XRP, ETH ve BNB vb. kripto para birimlerini direkt olarak Visa kartları aracılığıyla satın alabilecekler.

Bakalım Binance’in bir sonraki atılımı ne olacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu