binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBir Balina Dolandırıcıların Kurbanı Oldu! 24 Milyon Dolarlık Altcoin Çalındı!

Bir Balina Dolandırıcıların Kurbanı Oldu! 24 Milyon Dolarlık Altcoin Çalındı!

PeckShield Alert'in yaptığı paylaşıma göre bir balina phishing (e-dolandırıcılık) saldırısının kurbanı oldu ve 24,24 milyon dolar değerinde kripto para kaybetti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimlerindeki hack ve dolandırıcılık olayları artmaya devam ederken bir balina da dolandırıcıların kurbanı oldu.

Güvenlik şirketi PeckShield Alert’in yaptığı paylaşıma göre bir balina phishing (e-dolandırıcılık) saldırısının kurbanı oldu ve 24,24 milyon dolar değerinde kripto para kaybetti.

Çalınan kripto paralar arasında 4.851 Rocket Pool ETH (rETH) ve 9.579 Lido Staked ETH (stETH) bulunuyor.

Kurbanın saldırgan tarafından kandırılarak, iki ayrı işlemde saldırganlara rETH ve sETH transferi için onay verdiği değerlendiriliyor.

Bu olay bugüne kadarki en büyük bireysel kripto para saldırılarından biri olurken saldırgan çaldığı rETH ve stETH’leri 13.785 ETH ve 1,64 M DAI’ye çevirdi.

“Bir balina, phishing saldırısının kurbanı oldu ve 4.851 rETH ve 9.579.2 stETH dahil olmak üzere 24,24 milyon dolar değerinde kripto para kaybetti.

Saldırgan çaldığı rETH ve stETH’leri 13.785 ETH ve 1,64M DAI ile değiştirdi.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail