binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin"Bir Daha Asla Bitcoin Hakkında Konuşmayacağım" Diyen JP Morgan CEO'su, Yeniden Bitcoin...

“Bir Daha Asla Bitcoin Hakkında Konuşmayacağım” Diyen JP Morgan CEO’su, Yeniden Bitcoin Hakkında Konuştu: İşte Açıklamaları

JP Morgan CEO'su Jamie Dimon, haftalar önce verdiği sözün ardından yeniden Bitcoin hakkında konuştu. İşte yorumları.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

JP Morgan CEO’su Jamie Dimon, Bloomberg’e verdiği derinlemesine bir röportajda Bitcoin hakkındaki görüşlerini bir kez daha dile getirdi ve BTC’nin bir “dolandırıcılık” olduğuna dair uzun süredir devam eden görüşünü yineledi.

Bitcoin’i Yine “Dolandırıcılık” Olarak Tanımladı

Dimon, Bloomberg’den Emily Chang’e verdiği demeçte, “Bitcoin gibi bir kripto parayı kastediyorsanız, bunun her zaman bir sahtekarlık olduğunu söyledim,” diyerek bunun bir para birimi olarak geleceğini görmediğini de sözlerine ekledi. Bu kesin tutumuna rağmen JP Morgan’ın BlackRock’ın Spot Bitcoin ETF’sinin yetkili katılımcısı olması, dijital varlık ile karmaşık bir ilişki içinde olduğunu gösteriyor.

Dimon, Bitcoin’i “halka açık merkezi olmayan bir saadet zinciri” olarak etiketlemenin yanı sıra, blockchain teknolojisinin ve akıllı sözleşmelerin değerli olduğunu da kabul etti. Dimon, “Eğer değeri olan akıllı sözleşme gibi bir şey yapabilen bir kripto para ise, akıllı sözleşmeler ve blockchain çalışmaları olacaktır” dedi.

İlgili Haber  Büyük Bir Proje Nihayet Airdrop Dağıttığını Açıkladı: Kimlerin Token Alabileceğini Duyurdular!

Dimon, CNBC’ye verdiği son röportajda bir daha asla BTC hakkında konuşmayacağını açıklamıştı ancak JP Morgan CEO’su bu sözünden erken dönmüşe benziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu adamların sözlerine aldanmayın asıl soru bu kişiler de ne kadar bitcoin var oraya odaklanın

Kaladagli

Doğru söze ne denir? Coin demek büyük risk demektir..

Akrep

Lan sgir.. sizden daha kaliteli dolandırıcı varmi dünyada…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail