Bitcoin

Bitbull Capital CEO’sundan Bitcoin (BTC) İçin Umutları Tazeleyen Tahmin!

Bitbull Capital CEO'su Joe DiPasquale, Bitcoin fiyatının 100.000 doları zorlayacağını düşünüyor.

Kripto para sektörü son dönemdeki belirsizlik ile Bitcoin (BTC) hakkında tahmin yapmayı bir hayli zorlaştırdı. Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saat içerisinde %5 düşüş yaşayıp yeniden 40.000 dolar altında kaldı. Ünlü bir CEO ise bütün bunların geçici fiyat hareketleri olduğunu düşünmekte.

BTC Ne Zaman 100.000 Doları Görecek?

Bitbull Capital CEO’su Joe DiPasquale, yılın başından bu yana kripto piyasalarına hakim olan düşüş eğilimine rağmen Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki 24 ay içinde 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu düşünüyor.

Bence 2023 güvenli bir dönem.  2022’de nefes almak ve bir nevi buharı atıp sakinleşmek için biraz zamana ihtiyacımız olabilir.

Bitcoin, Rusya ve Ukrayna arasında askeri bir çatışmanın patlak vermesinin ardından bunlara oldukça karmaşık tepkiler gösterdi. İlk başta hisse senetleriyle birlikte düşse de devamında  güçlü bir şekilde toparlandı.

Birçok yatırımcı BTC’nin hala altının dijital versiyonu olarak kabul edilip edilemeyeceğini merak ediyordu ve bu savaş söz konusu düşünce hakkında bilgi verdi. Ünlü CEO da konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin’in “henüz” dijital altın olarak görülmeye hazır olmadığını vurguladı. Ünlü isme göre Bitcoin hala bir kripto para birimi.

Yine de iki tarafın da savaşın gölgesi altında kripto paraları kullanması, bunun nasıl bir devrim olduğunu çok iyi yansıtıyor. DiPasquale konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin’in tamamen takip edilebilir olduğunu da ekleyerek, bunun suçlular tarafından kullanılan bir varlık olma statüsünden kurtulduğunu aktardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu