AnalizBitcoin

Bitcoin 100 Bin Doları Görür mü? Ünlü Analistler Ne Dedi?

Ünlü analist konuyla ilgili neler söyledi? İşte detaylar!..

Bitcoin’in 20 bin dolarlık zirve seviyeyi gördüğü Aralık 2017 tarihinden bu yana yeni bir boğa koşusu yaşamasını dört gözle bekleyen yatırımcılar için ünlü analistlerin yaptığı her yorum ve analiz altın değerinde. 2017’den bugüne dek hala bir düzeltme sürecinde olan Bitcoin (BTC), arada bir yükselişe geçse de bu hiçbir zaman beklenen düzeyde olmadı. Özellikle pandemi kaynaklı yaşanan krizle 3.800 dolar seviyesini bile gören ünlü kripto değer halving sonrası belli bir ivme gösterse de hala inişli çıkışlı bir seyir gösteriyor. Ancak buna rağmen an itibarı ile 9.500 dolardan işlem gören BTC ile ilgili ümitli konuşan birçok analist bulunuyor.

Ünlü trader “Positive Crypto”, attığı güncel bir tweetle Bitcoin’in 896 günlük inişinin yakında son bulacağını ve konsolidasyon yapısının kırılacağını belirtti. 2017’den bu yana birçok yatırımcının Bitcoin birikimi yaparak büyük birikim aşamasına ulaştıklarının altını çizen trader, 20 bin dolarlık zirvenin yerini 100 bin dolara bırakacağını iddia etti.

Genel olarak önümüzdeki birkaç yıllık süreçte yükseliş olacağını kaydeden analistler arasında kripto camiasının yakından tanıdığı “PlanB” de yer alıyor. Ünlü trader 2024’e dek Bitcoin’in 288.000 dolara ulaşacağını iddia etmişti.

Max Keiser da Positive Crypto ile aynı fikirde, Keiser attığı son tweetle Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesini görmeye yakın olduğunu belirtti.

Piyasada yeniyseniz aşağıdaki linke mutlaka göz atmanızı öneririz:

İlgili Haber
Kripto Para Yatırımına Yeni Başlayanlara Tavsiyeler ve Öğretici Bilgiler
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu