AnalizBitcoin

Bitcoin 100 Bin Doları Görür mü? Ünlü Analistlerden İddialı Yorumlar

Coinbase eski CTO’su Baraji Srinivasan'a göre Bitcoin'in 100 bin dolara ulaşması oldukça mümkün.

An itibarı ile 10 bin doların üzerinde işlem gören ve inişli çıkışlı bir tablo çizse de yükseliş trendini sürdüren Bitcoin, Coinbase eski CTO’su Baraji Srinivasan’a göre 100 bin dolar hedefine çok yakın.

Esasında Srinivasan 100 bin dolar hedefini yüzde yüz cepte görmemekle beraber BTC’nin 10 bin dolar seviyesini kırmasının artık tüm kapıları açacağına vurgu yapmak için böyle iddialı bir söylemde bulunmuş durumda.

Bununla birlikte BTC’nin 100 bin dolar seviyesini göreceğini düşünen tek isim Srinivasan değil, ünlü kripto analisti Peter Brandt de aynı görüşü destekliyor.

Öte yandan Bitcoin’deki maximalist tavrıyla bilinen ünlü Türk analist Selcoin de BTC’nin ciddi oranda yükseleceğini düşünen analistlerden. Öyle ki Selcoin bu sene içerisindeki BTC tahminini daha önce 60 bin dolar olarak ifade etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Analistlerin öngörüleri paylaşılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu