Bitcoin

Bitcoin 11.400 Dolara Düştü, Yatırımcılar Endişeli

Bitcoin fiyatı 11.400 dolara geriledi

Bitcoin fiyatı son zamanların en düşük seviyelerini görmedi ancak fiyat düşüşlerinin devam ediyor olması nedeniyle büyük bir endişe sebebi oldu. Bitcoin kripto para yatırımları arasında en iyi ve en değer görmekte olan kripto para birimi olarak yatırımcıların ilgisini çekerken, beraberinde kripto para birimi yatırımcıları ciddi bir takım problemler ile karşı karşıya kalıyorlar. Bitcoin fiyatındaki en ufak bir düşüş bile kripto para pazarında ciddi sorunların oluşmasına ve buna bağlı olarak ciddi bir takım panik satışlara sebep oluyor.

11.400 dolarlık çok düşük olmayan fiyat aslında Bitcoin yatırımcıları için büyük bir düşüşe işaret etmiyor. Bitcoin fiyatının giderek düşmesinden endişe eden yatırımcılar ise 400 dolar daha düşüş olması halinde 10.000 dolar seviyesinin altını görebilecek olduklarını, bunun ise daha büyük düşüşleri beraberinde tetikleyebileceğini düşünüyor.

Bitcoin’in 11.400 dolarlık fiyatı kısa süre içerisinde tekrar yükselmeye doğru gidebilir ancak yakın zamanda büyük bir artış olması en azından bu dönemde yatırımcılar tarafından beklenmemeli gibi görünüyor.

*Bitcoin fiyatında olan her bir değişimin sonucu kısa süre içerisinde yatırımcıların dikkatini çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu