Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 12.500 Dolara Yükseldi

Bitcoin 12.500 Dolara Yükseldi

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin, son dönemde sürekli değişmeye devam eden fiyatları ve piyasa hacmi nedeniyle bir süredir merak konusu. Gündemde kalmayı koruyan Bitcoin, yakın zamana kadar 12.000 dolar seviyesine yakın seviyelerde seyretmeyi sürdürürken, bugün artık kripto para pazarında beklentiler yine yükseliş olmasından yana oldu ve 12.000 seviyesi aşıldı.

Bitcoin’in bu seviyeyi aşmasında en önemli etken ise kısa süre içerisinde 12.500 dolar seviyesine yatırımcıların destek ve balinaların desteği ile geldiği oldu. Bitcoin’in 12.500 doları görmesi aslında pazar için oldukça büyük bir şey değil. Henüz daha yakın zamanda kısa vadede yatırımcılar 13.500 doları aşan seviyeleri gördükleri için bu seviyelerin çok fazla önemli olmadığını düşünüyorlar.

Bitcoin’in 12.500 dolara yükselmesinde en önemli rolü ise kripto para balinaları üstleniyor.

Balinaların her gün yaptıkları binlerce kripto para işleminin arasından eğer ki yükseliş olmasına yarayacak bir işlem yapılırsa kazanan piyasa ve yatırımcıları oluyor ve Bitcoin fiyatı beklenenden daha hızlı ve daha iyi seviyede yükseliyor. BTC’nin yakın bir tarihte 20 bin doları geçerek 30 bin doları görmesi beklentisi bile mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları