binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin 20.000 Dolar Mı Olacak, 50.000 Dolar Mı?

Bitcoin 20.000 Dolar Mı Olacak, 50.000 Dolar Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin bu yılın sonuna doğru yeni rekorlar kırabilecek mi? Hangi seviyede rekor kırabilecek? Soruları tartışma konusu oluştururken, yatırımcılar kripto paraların bu sene içerisinde yaşayacak olduğu yükseliş hakkında oldukça fazla meraklı iken neler olacağı ve nasıl rekorlar kırılabilecek olduğu konusunda henüz bir kesin bilgi maalesef ki yok. Bu yıl sonunda 20.000 dolar iddiaları olmasına rağmen 50.000 dolar iddiaları da son derece artıyor ve son derece fazla dile getiriliyor.

Bu yıl içerisinde rekor kırabilecek mi? Konusunda bile tam bir kesin gelişme olmayan Bitcoin‘de beklenen ortalama rekor seviyesi 30.000 dolar olmasına rağmen 50.000 dolar ihtimalinin daha fazla yoğun olduğu ve daha fazla insanın beklentisinin bu yönde olduğu düşünülmekte.

BTC 20.000 Olabilir

BTC‘nin 20.000 dolar olabilecek olduğu üzere 50.000 dolar olabilecek olduğunu da belirtmek, beklemek gerekiyor. En düşük ihtimalle 20.000 dolar seviyesinin olabileceğini düşünmek gerekiyor. Rekor seviyelere çıkış olmama durumunu da değerlendirmek ve beklemek, olası kayıp  ve zararları engellemek konusunda daha etkili olacaktır.

  • Yatırım veya yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayan, tavsiye yerine geçmeyecek yazı.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail