bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberler''Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek''

”Bitcoin 20.000 Doları 2019 Sonunda Görecek”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Galaxy Digital’in kurucusu ve Bitcoin boğası Mike Novogratz, basına yaptığı açıklamada en büyük kripto para birimi olan Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunmayı ihmal etmedi. Bu dönemin dengelenme dönemi olduğunu ve gelecekte bu durumun düzelerek tekrar bir yükseliş döneminin başlayacak olduğunu ifade eden ünlü isim, bu konuda kendisinden beklenen en önemli Bitcoin rekor sorusuna da yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Mike Novogratz, kripto para biriminin değerinin yükselecek olduğunu ve değerinin 20.000 doları yıl sonuna kadar görmüş olacak olduğunu iddia etti. Kripto para piyasasının beklenenden daha iyi performans gösterecek olduğu ve bunun sonucu olarak 4. çeyrekte 20.000 dolar rekorunun birer kez daha tekrar etmiş olacağını iddia etti Mike Novogratz.

Bitcoin rekor kıracak mı, yoksa kırmayacak mı tartışmaları sürerken, milyonlar rekor kırmasını ve daha fazla para kazanmayı bekliyor. Bitcoin’i yükseltecek olan hamle ise yatırımcılar ile sınırlı değil, piyasa koşul ve şartları da kripto para birimi Bitcoin’in yükselişinde oldukça aktif bir etkendir. Bitcoin’i yükseltecek olan en büyük balinalar ise bu konuda sessizliğini korumaktaç

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları