bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoin''Bitcoin 200.000 Doların Üzerine Çıkacak!''

”Bitcoin 200.000 Doların Üzerine Çıkacak!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tim Draper, kripto para birimi Bitcoin hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Aslında Tim Draper daha önce bu iddiasını tekrar açıklamış ve gelecek 2022 yılında kripto para birimi Bitcoin’in değerinin 250.000 dolar olacağını iddia etmişti. Bitcoin fiyatının o dönemde gerçekten bu fiyat seviyesine çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmezken, kripto para birimi yatırımcıları o dönemde 250 bin dolar Bitcoin fiyatının gerçek olmasına bugünden nasıl iddia edilebildiği konusunda bazı soru işaretlerine sahipler.

2022 veya 2023 yılında kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin 250 bin dolara çıkacak ve o dönem içerisinde kripto paralar tarihinin en yüksek seviyelerini görmüş olacak. Bitcoin o zamana kadar çok fazla fırtınalı dönemlerden geçecek ve fiyat daha fazla değişik dalgalanmalara konu olmuş olabilecek.

Tim Draper’in bu iddiaları henüz gerçekçi değil. Hiçbir kimse bugünden 4-5 yıl sonrasının Bitcoin fiyatını kripto para balinası olsa bile tahmin edemez. Bunun nedenleri arasında kripto paraların bugün bile fiyatının doğru olarak tahmin edilemiyor olmasından kaynaklı. Ancak Tim Draper ve diğer birçok isim bu tür iddiaları ortaya atıyor, basında gündeme geliyor sonrasında ise zarar eden yatırımcılar oluyor. Thomas Lee bu konuda en fazla sorun yaşayan analistler arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları