Kripto HaberleriAnalizBitcoin 2018 Sonunda Ne Kadar Olacak?

Bitcoin 2018 Sonunda Ne Kadar Olacak?

Takip et

Bitcoin ile ilgili olarak birçok kullanıcının aklında asıl soru ”2018 yılı sonunda Bitcoin ne kadar olacak?” sorusu olarak yerini alıyor. Türkiye ve dünyada Bitcoin sahibi olan kişiler bu sene sonunda Bitcoin’de nasıl değişimler görülecek olduğunu merak ve ısrarla sormaya devam ederken, bazı kullanıcılar ise kripto paralarda bu sene sonuna kadar ciddi değişimler olacak olduğunu, yaz aylarının bu konuda oldukça fazla önemli olduğunu belirtiyor.

Türkiye’de kullanıcılara göre 2018 yılı sonunda Bitcoin 20.000 dolar seviyesine tekrar çıkacak ancak daha sonrasında tekrar geçtiğimiz sene sonunda olduğu üzere ciddi bir gerileme sürecine doğru ilerleyecek. Bazı analistlere göre ise Bitcoin 2018 senesi içerisinde pek fazla artış yaşamayacak ve 5-10 bin dolar seviyesi arasında gidip gelecek.

Açıklamalar Önem Taşıyor

Bitcoin ile ilgili diğer en fazla dikkat çeken tahmin ise Bitcoin fiyatının 2018 yılı sonunda 50.000 dolar olması yönünde. Bazı analistlere göre 2022 yılında 250.000 dolar olması ve hatta bu yıl içerisinde 90.000 dolar olacağı iddia edilen Bitcoin’in bu seviyelere gelmesi ise mantıksız ve ”imkansıza yakın” olarak değerlendiriliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları