Bitcoin

Bitcoin 3.800 Dolar Fiyatla Tepki Çekiyor

Bitcoin fiyatının düşmesine Bitcoin sahipleri tepkili.

Bitcoin fiyatı beklenmedik bir şekilde düştü. 4.200 doları görmesinin hemen ardından 3.800 dolara kadar düşen Bitcoin, bazı değişim borsalarında 3.7xx dolar seviyesine kadar düşerek, fiyatında beklenmedik bir düşüş oldu. Kripto para borsalarında yatırımcılar dakikalar içerisinde milyonlarca dolarlık satış yaparken, birçok kripto para sahibi ise kripto para fiyatlarının tekrar ne zaman düşüşlerin sona erip yükselecek olduğunu sormaya başladılar. Analistlere göre Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini geçmediği sürece ve bunu kanıtlamadığı sürece tekrar ilgi çekmesi ve ilgi görmesi mümkün değil.

Bitcoin satın almak için belirli bir süre sonra tekrar artış göstermesi gerek. Aksi durumda kripto para birimlerini satın almam imkansız. Bitcoin benim tüm güvenimi kaybetti ve tekrar geri kazanması için en az 1.000 dolar artması gerekiyor. 4.200 doların artık yeterli olmadığını anladım, anladık. – Asyalı Bitcoin Yatırımcısı

Bitcoin fiyatını yükseltecek olan gelişmelerden birisi olarak kripto para sahiplerinin alımlarının artması ve satışların azalması, büyük yatırımcının ise piyasaya destek olması durumunda tekrar Bitcoin fiyatı yükselebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu