Bitcoin

Bitcoin 3.800 Dolardan Alınır Mı?

3.800 dolar alım için uygun seviye mi?

Bitcoin fiyatının 3.800 dolara düşmesi ile birlikte yatırımcılar tekrar 4.200 dolara yükselip yükselmeyecek olduğu düşünmeye başladı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile başlayan ve devam eden bu süreçte yatırımcılar kripto para birimlerinin neden bu kadar çabuk düştüğü ve piyasada değer kaybının neden bu kadar kısa süre içerisinde arttığını düşünürken, bazı yatırımcılar ise piyasadan tüm yatırımlarını 4.200 dolar seviyesinden satarak çıkmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu belirtmeye başladılar.

Bir süre 4.200 dolar seviyesinde kalan ancak hemen ardından düşüşe geçen Bitcoin, yatırımcılara bu nedenle çok fazla kazandırmadı ancak birçok yatırımcı çok az kazanç elde etmiş oldu. 4.000 dolar seviyesinin direnç noktası olması ve bu direncin kırılmadığını belirten kripto para analistleri ise kısa vadede yükseliş olmasını ve tekrar 4.200 dolar seviyesinin görülmesini beklemenin doğru olmayacağı ve ayı piyasası devam ettiği sürece çok iyi yükselişler görmenin mümkün olmayacak olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatını düşüren etkenlerden birisi olarak yatırımların yaptıkları Bitcoin 4.200 dolar seviyesi satışları gösterilirken, asıl neden ise büyük yatırımcıların yaptıkları piyasada fiyat kırıcı olan büyük kazançlı satışlar olduğu belirtilmekte. 3.800 dolar seviyesinin alım için iyi bir seviye olmadığı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu