Bitcoin

Bitcoin 3.950 Doları Gördü!

3.950 dolar sonrası 4.000 dolar direnci.

Bitcoin fiyatı bugün akşam saatlerine doğru 4.000 dolar direncini kırmaya giden yükseliş döneminde 3.950 dolara ulaştı. Son zamanların beklenmedik performansını gösteren Bitcoin, kripto para piyasasının en güçlü birimi olarak, piyasa hacminin milyarlarca dolar artması ile tekrar yatırımcıların beklediği seviyelere doğru ulaşmaya başladı. Bitcoin fiyatının kısa vadede yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda bir süre önce 5.000 dolara ulaşmasının mümkün olduğunu, veya 3.300 dolar destek seviyesinin altını görecek olduğunu düşünen yatırımcıların bir bölümü kripto paralarını satıp satmamak arasında kararsız kalmışlardı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ile birlikte kripto para sahipleri piyasada kalmayı düşünürken, 4.000 dolar direncinin kırılmaması durumunda piyasada kalmanın mantıklı olmayacağını, tekrar düşüş görülmesinin mümkün olabilecek olduğunu düşünmeye başladılar. Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini ne kadar sürede kırabilecek olduğu veya kırıp kırmayacak olduğu hakkında ise 50 dolar kalmasına rağmen çeşitli iddialar var. Bazı analistler fiyatların düşük kalabileceğini ve 4.000 dolar sınırını görmenin hemen mümkün olamayabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin hakkında Thomas Lee’nin geçtiğimiz sene ortaya attığı yıl sonu iddiasının tutmaması sonrası birçok analistte sessiz kalmayı tercih ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu