Bitcoin

Bitcoin 4.100 Dolar Sınırını Geçti

Bitcoin yükselmeye başladı.

Nexo

Bitcoin fiyatı 4.100 dolar sınırını geçerek son zamanların en iyi seviyesine doğru ilerliyor. Bitcoin 4.040 dolar direncini kırdıktan sonra kripto para piyasaları tekrar canlanmaya başladı ve tekrar değer kazanan kripto paralar, yatırımcılar için oldukça fazla rekor kazanç değil ancak kayıpları engellemek için yeterli seviyeyi gördü.

4.150 dolar seviyesini bugün itibari ile gören Bitcoin, yatırımcılarına büyük bir kazanç vaat etmezken, kısa vadede büyük bir kazanç elde etmeyi bekleyen Bitcoin yatırımcıları bu konuda sonuç alması mümkün değil gibi görünüyor. Bitcoin fiyatının 4.150 dolar seviyesinden hemen sonra bir sonraki direnç seviyesinin 4.200 dolar sınırı olması bekleniyor ve yatırımcıların bu seviyede alım yapıp yapmaması gerektiği konusunda bazı endişeleri bulunuyor. Yatırımcılar, bu konuda 4.150 dolar seviyesinin alım için 4.800 dolarları görecek ise uygun olabileceğini daha az seviyelere fiyat düşüşü yaşanabilecek ise alım için uygun olmayacak olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının 4.150 dolar seviyesinden sonra 4.200 dolar direncini kırmasından sonra fiyat 4.600 dolar seviyesini görebilir.

Kripto para sahiplerinin yakın zamanda alım yapabilecek oldukları iyi bir fırsat olabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı