Bitcoin

Bitcoin 5.500 Doları Gördü!

Bitcoin fiyatı tekrar 5.500 dolar seviyesinden fazla seviyeyi gördü.

Bitcoin fiyatı 5.500 doları gördü. Bitcoin ve altcoinlerin fiyatında son 24 saatte değişim devam etti. Bitcoin fiyatındaki 5.500 dolar seviyesinin görülmesi piyasada fiyatların yükselmesi beklentisinde olan kripto para sahipleri için büyük bir fırsat yaratıyor. Yatırımcılar, kripto para birimi piyasasında yükseliş olmasını beklemedikleri bir dönemde yükseliş olmasından dolayı olumlu bir beklenti içerisine girdiler.

Bitcoin 5.500 dolardan sonra seviye olarak 5.600 dolar ve 5.800 dolar ile 6.000 dolar fiyat beklentisine sahip olsa da kripto para sahipleri için bu dönemde beklenti 100 dolar yükseliş değil, 5.500 dolar seviyesinden sonra 5.520 dolar ve 5.540 dolar seviyesinin beklenmesi olmalı.

Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının düşüş yaşaması durumunda ne yapabilecek oldukları ve ne kadar düşüş yaşanabilecek olduğu konusunda endişeye sahipler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu