Bitcoin

Bitcoin 5 Haneli Rakam Rekorunu Kırabilir Mi?

Bitcoin fiyatı son 29 gündür 10.000 doların üzerinde seyrediyor.

Milyarlarca dolar piyasa hacmi ile adından söz ettiren Bitcoin, özellikle de son günlerde fiyatının 5 haneli rakam olan 10.000 dolar üzerinde durması ile yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekiyor. Bitcoin fiyatı son 29 gündür 10.000 doların üzerinde seyrederken, uzmanlar bu konu hakkında “2017 yılı Kasım ayında başlayan ve tam 63 gün süren rekoru bu kez yeniden kırılabilir” diyor.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatının 3 ay kadar 5 haneli rakamlarda kalamaması özellikle soru işaretlerine sebep oluyor. Bazı yorumcular bu konuyu örnek göstererek fiyat dengesizliğinin çok olduğunu ve bunun kayıp yaratabilecek bir yatırım aracı olduğunu bile iddia ediyor.

Bu kez yeniden 5 haneli rakam rekorunu 3 yılın ardından kırıp kırmayacağı bilinmeyen Bitcoin’in bu rekoru kırması durumunda piyasaya daha fazla sayıda yatırımcının eklenebileceği tahmin edilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu