binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin 63.000 Doların Altına Düşerken Bu Altcoinler Piyasadan Pozitif Ayrıştı! İşte Günün...

Bitcoin 63.000 Doların Altına Düşerken Bu Altcoinler Piyasadan Pozitif Ayrıştı! İşte Günün Yıldızları!

Bitcoin’deki gerilemeye çoğu altcoin de eşlik ederken bazı altcoinler yaşanılan düşüşe rağmen piyasadan pozitif ayrıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin, hafta sonu başlayan yükselişiyle birlikte yaklaşık 65.500 dolara kadar çıkarken, sonrasında düşüş eğilimi gösterdi.

Bitcoin düşüş eğilimiyle birlikte 62.000 dolar seviyelerine kadar düşerken, BTC altcoin piyasasını da etkiliyor. Bu noktada BTC’deki düşüşe genel olarak altcoinlerde eşlik ediyor.

En büyük altcoin Ethereum (ETH) kritik seviye olan 3.100 doların altına inerken yazım esnasında son 24 saat içerisinde %2’ye varan düşüşle 3.000 dolar sınırında bulunuyor.

Ancak bazı altcoinler yükselişleri küçük olsa da piyasadan pozitif ayrıştı ve yükselişlerle düşüş bekleyenleri terste bıraktı.

CoinMarketCap verilerine göre, Lido DAO (LDO) %2,8; TRon (TRX) %2,5; Ethena (ENA) %2,4’lük artışla piyasadan pozitif ayrışan altcoinler arasında yer aldı.

Yine Coinmarketcap verilerine göre, son 24 saatte en çok kaybedenler ise şu şekilde sıralandı: 3. sırada %7,1 kayıpla Akash Network (AKT), 2. sırada %9,3 kayıpla Helium (HNT) ve 1.sırada ise %9,5 kayıpla Dogwifhat (WIF) bulunuyor.

Kripto para yatırımcılarının duygusal reflekslerini ölçmeye çalışan popüler analiz şirketinin, piyasa oynaklığı, pazar hacim ivmesi, sosyal medya ilgisi, Bitcoin hakimiyet grafiği ve internette kripto paralar ile ilgili yapılan araştırma türlerinin trendlerini baz alarak hesapladığı, “korku ve açgözlülük endeksi” bugün aşırı açgözlülük olarak 100 üzerinden 64 puan olarak hesaplandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail