Bitcoin

Bitcoin 7.300 Dolara Yükseldi

Bitcoin 6.900 dolarlı fiyat seviyelerine düşüşün hemen ardından 7.300 dolar seviyesine kadar yükseldi

Kripto para birimi Bitcoin yakın zamana kadar yatırımcılarından tepki çekmiş ve kısa süre içerisinde 6.850 dolar seviyesine kadar düşüş yaşamasına bağlı olarak yatırımcılar ellerinde bulunan kripto paralarını satma kararı almışlardı. Tüm bunlar sürerken bugün ilginç bir gelişme daha yaşanarak Bitcoin’de yeniden 7.300 dolar seviyesine ve haliyle 2020’nin en yüksek fiyat seviyesine yükseliş olmuş oldu.

Bitcoin’de kısa vadede beklentiler düşüşten yana olsa da özellikle Şubat 2020’de değer kaybının daha fazla olabileceği ve bunun beklentilerin ötesinde bir düşüş olabilecek olduğu iddia ediliyor.

Bitcoin’i kısa süre içerisinde yükseltecek gelişmeler yaşanırsa ve fiyat 7.300 dolar seviyesinin üzerine çıkarsa 9.000 dolar ve 10.000 dolar beklentisi kısa vadede daha fazla artmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu