Bitcoin

Bitcoin 7.300 Doları Geçen Fiyatı İle Yükseliyor

7.350 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin fiyatı yeniden yükseliyor. Bitcoin fiyatında yeniden yükseliş olurken, kripto para piyasası hacminde yeni yükselişler olması yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bitcoin Cash ve diğer altcoinlerin fiyatında yeni yükselişler olması beklenirken, kripto para birimlerinin değerinde düşüş sürecinden hemen sonra fiyatların yükselmesi yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bitcoin fiyatındaki değer artışının ne kadar sürecek olduğu merak edilirken, piyasanın düne oranla 150 dolardan fazla yükselmesi piyasada yeni yatırımcıların katılmasında büyük bir rol oynuyor olabilir.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve buna bağlı olarak kripto para birimlerinin değerinin artması yakın zamanda yatırımcılara olumlu olarak geri dönüş yapmış olacak.

Kripto para birimlerinin değerinin yükselmesi beklenirken, 1.000 doları gören kayıpların oranının sürekli olarak artması durumunda kripto para birimlerinin daha büyük oranda gerilemesi ve buna bağlı olarak daha fazla değer kaybetmesinin mümkün olabileceği iddia edilmekte. Yatırımcılar ise kısa vadede büyük bir düşüş ile 6.200 dolar seviyesine veya daha düşük 6.000 dolara kadar düşüş olmasının mümkün olabilecek olduğu ifade ediliyor. Bitcoin fiyatı tüm birimleri kontrol eden öneme sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu