Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 7.800 Dolar Seviyesinde

Bitcoin 7.800 Dolar Seviyesinde

Takip et

Bitcoin fiyatı son günlerde bir yükseliyor, bir düşüyor derken bugün 100 dolar kadar düşüş ve artışları bir arada yaşamaya başladı. BTC ve LTC fiyatı arasında devam eden yüksek rekabet ise kripto para pazarında yatırımcılara yansıdı. Bitcoin yatırımcıları ciddi bir kazanç beklentisi ile hareket ederken, bazı yatırımcılar ise bu konuda ciddi bir kazanç beklemediklerini ifade ettiler.

Bitcoin yatırımcıları beklentilerinin düşüş eğiliminde değil, yükseliş eğiliminde olduğunu ifade ederken, yatırımcılar beklentilerinin yükselmesi için kripto para biriminin fiyatının yükselmesi gerektiğini düşünmeye başladılar.

Birçok yatırımcı ise kripto para pazarında beklentisinin yükselişlere bağlı olarak değiştiğini ve bu konuda kendilerinin ciddi kararlar vermeden önce bir kez daha düşünerek hareket edecek olduklarını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları