Bitcoin

Bitcoin 7.800 Dolar Seviyesinde

7.800 dolar...

Bitcoin fiyatı son günlerde bir yükseliyor, bir düşüyor derken bugün 100 dolar kadar düşüş ve artışları bir arada yaşamaya başladı. BTC ve LTC fiyatı arasında devam eden yüksek rekabet ise kripto para pazarında yatırımcılara yansıdı. Bitcoin yatırımcıları ciddi bir kazanç beklentisi ile hareket ederken, bazı yatırımcılar ise bu konuda ciddi bir kazanç beklemediklerini ifade ettiler.

Bitcoin yatırımcıları beklentilerinin düşüş eğiliminde değil, yükseliş eğiliminde olduğunu ifade ederken, yatırımcılar beklentilerinin yükselmesi için kripto para biriminin fiyatının yükselmesi gerektiğini düşünmeye başladılar.

Birçok yatırımcı ise kripto para pazarında beklentisinin yükselişlere bağlı olarak değiştiğini ve bu konuda kendilerinin ciddi kararlar vermeden önce bir kez daha düşünerek hareket edecek olduklarını açıkladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı