Bitcoin

Bitcoin 7150 Dolara Kadar Yükseldi!

Bitcoin gece saatlerinde satış baskısıyla karşılaşsa bile gün içerisinde ciddi oranda yükseldi. Volatil hareketlenme devam ediyor.

Bitcoin fiyatı gece saatlerinde satış baskısı ile karşılaşarak 6500 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşadı. Günlük kapanışını 6600 dolar seviyesinde yapan Bitcoin, herkesin daha fazla düşüş beklemesine karşın gündüz saatlerinde ciddi şekilde yükselmeye başladı.

Yayın saatine göre 7050 dolar seviyelerinde işlem gören BTC fiyatı gün içerisinde 7150 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Günlük olarak en önemli direnç noktaları 7150 ve 7450 olurken, destek noktası ise tekrar 6900 dolar olmuş durumda.

Ayrıca bu yükselişten sonra 200 milyar dolar sınırını aşan kripto para piyasa hacmi yatırımcısına tekrar güven vermiş oldu.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu