Bitcoin

Bitcoin 8.000 Doları Geçti

Bitcoin fiyatında 8.000 dolar geçildi.

Bitcoin fiyatlarında yeniden bir artış başladı. Bitcoin bir süreden beri devam eden fiyat artışları sonucunda 8.000 doları geçerek yeni bir 2019 Mayıs ayı rekorunu kırdı. Bitcoin fiyatındaki değişimler son zamanlarda yatırımcıların çok fazla dikkat ettiği bir konu iken, bazı kripto para yatırımcıları son dönemde 9.000 dolar beklentisine girdi.

8.200 doların iyi bir direnç olduğunu iddia eden kripto para analistleri için ise 8.000 dolar seviyesinde Bitcoin kendisini sabitlemez ve fiyatında artışlar devam eder ise kripto para birimlerinin değerinde büyük oranda fiyat değişimleri olabilir ve kripto para birimlerinin tamamına yakınında büyük oranda bir değişim görülebilir.

Yatırımcıların bu son dönemde 8.000 dolar seviyesinden yatırım yapıp yapmamak hakkında en fazla merak ettikleri soruya ise analistlerin cevabı bu dönemde yatırım yapmanın iyi sonuçlar verebilecek olduğu ve fiyatın büyük oranda yükselebilecek olduğu yanıtı veriliyor. Yatırımcılara göre son zamanlarda kripto para birimlerine yatırım yapanlar sürekli olarak büyük ve iyi kazanç elde ediyor. Bitcoin piyasa hacmi ve Bitcoin fiyatı devam eden önümüzdeki aylarda daha iyi seviyeleri görebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı