Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.000 Doları Geçti

Bitcoin 8.000 Doları Geçti

Takip et

Bitcoin fiyatlarında yeniden bir artış başladı. Bitcoin bir süreden beri devam eden fiyat artışları sonucunda 8.000 doları geçerek yeni bir 2019 Mayıs ayı rekorunu kırdı. Bitcoin fiyatındaki değişimler son zamanlarda yatırımcıların çok fazla dikkat ettiği bir konu iken, bazı kripto para yatırımcıları son dönemde 9.000 dolar beklentisine girdi.

8.200 doların iyi bir direnç olduğunu iddia eden kripto para analistleri için ise 8.000 dolar seviyesinde Bitcoin kendisini sabitlemez ve fiyatında artışlar devam eder ise kripto para birimlerinin değerinde büyük oranda fiyat değişimleri olabilir ve kripto para birimlerinin tamamına yakınında büyük oranda bir değişim görülebilir.

Yatırımcıların bu son dönemde 8.000 dolar seviyesinden yatırım yapıp yapmamak hakkında en fazla merak ettikleri soruya ise analistlerin cevabı bu dönemde yatırım yapmanın iyi sonuçlar verebilecek olduğu ve fiyatın büyük oranda yükselebilecek olduğu yanıtı veriliyor. Yatırımcılara göre son zamanlarda kripto para birimlerine yatırım yapanlar sürekli olarak büyük ve iyi kazanç elde ediyor. Bitcoin piyasa hacmi ve Bitcoin fiyatı devam eden önümüzdeki aylarda daha iyi seviyeleri görebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları