Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yeniden 8.000 Dolar Üstünde

Bitcoin fiyatı yine 8.000 dolar seviyesinin üzerine yükseldi.

Bitcoin fiyatında gün içerisinde 8.000 dolar seviyesi altından, 8.000 dolar seviyesi üzerine çıkıldı. Bitcoin fiyatının düşmesini beklediklerini ifade eden Bitcoin analisti isimler, kripto para piyasasında ciddi sorunlar yaşanabileceğini ve fiyatın düşüş eğilimi içerisine girebilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar olabilecek olduğu konusunda bazı Bitcoin analistleri 5.000 doları örnek gösterirken, bazıları ise 8.000 dolar altına gerilemesi ile 7.300 dolar seviyesine düşebilecek olduğunu düşünüyorlardı. Bitcoin piyasasında bugün yeniden 8.100 dolara yükseliş olması yatırımcılar için olumlu olan bir gelişme oldu.

Bitcoin fiyatında 8.000 dolar üzerine yükseliş olması için yatırımcılar ve kripto para birimi balinalarının yapacak oldukları işlemlerde fiyatı arttırabilir, bu dönemde fiyatın ne olacağı konusunda kesin bir tahmin ise maalesef yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu