Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Yine 8.100 Dolarda Seyrediyor!

Bitcoin Fiyatı Yine 8.100 Dolarda Seyrediyor!

Takip et

Bitcoin fiyatında yeni yükselmeler görülmezken, kripto para birimi sahipleri fiyatların düşmesinin ardından yatırım yapmama kararı vermişe benziyorlar. Yatırımcıların kısa ve uzun vadeli yatırımlarını beklettikleri ve mevcut yeni yatırım yapmadıkları, fiyatın 5.000 dolara düşmesi endişesi nedeniyle satın alım yapıp yapmama kararsızlığı içersinde oldukları belirtiliyor. Yatırımcıların daha çok düşük fiyatlardan yatırım yapmak istedikleri, bunu yapmak için ise bir süre zamana ihtiyaç olduğunu ve sürekli değişen kripto para birimi fiyatlarından ötürü kararsız kaldıkları ortada.

Kripto para piyasasının gelecek birkaç hafta içerisinde ne kadar değişecek olduğunu bilebilmek mümkün değil. Yatırımcıların, kısa ve uzun vadeli olarak beklentileri 8.000 dolardan yukarı olsa da bu konuda analistlerin görüşleri çok farklı. Bazı analistler 10.000 dolar altında fiyat beklentisi, bazı analistler ise 55.000 dolardan daha yüksek fiyatın gerçek olabilecek olduğunu iddia ediyorlar.

Her ne kadar kısa süre içerisinde kripto para yatırımcıları büyük kazançlar elde edemeyeceklerini bilseler bile, bu konuda bazı yatırımcıların 8.100 dolara gerileyen Bitcoin fiyatına rağmen yeni yatırımlar yapmaya devam ettikleri bilinmekte. Kesin olmamakla birlikte yatırımcıların kısa vadede beklentisi 10.000 dolar üzerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları