Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yine 8.100 Dolarda Seyrediyor!

Bitcoin fiyatı son günlerde 8.000 dolar civarında seyrediyor.

Bitcoin fiyatında yeni yükselmeler görülmezken, kripto para birimi sahipleri fiyatların düşmesinin ardından yatırım yapmama kararı vermişe benziyorlar. Yatırımcıların kısa ve uzun vadeli yatırımlarını beklettikleri ve mevcut yeni yatırım yapmadıkları, fiyatın 5.000 dolara düşmesi endişesi nedeniyle satın alım yapıp yapmama kararsızlığı içersinde oldukları belirtiliyor. Yatırımcıların daha çok düşük fiyatlardan yatırım yapmak istedikleri, bunu yapmak için ise bir süre zamana ihtiyaç olduğunu ve sürekli değişen kripto para birimi fiyatlarından ötürü kararsız kaldıkları ortada.

Kripto para piyasasının gelecek birkaç hafta içerisinde ne kadar değişecek olduğunu bilebilmek mümkün değil. Yatırımcıların, kısa ve uzun vadeli olarak beklentileri 8.000 dolardan yukarı olsa da bu konuda analistlerin görüşleri çok farklı. Bazı analistler 10.000 dolar altında fiyat beklentisi, bazı analistler ise 55.000 dolardan daha yüksek fiyatın gerçek olabilecek olduğunu iddia ediyorlar.

Her ne kadar kısa süre içerisinde kripto para yatırımcıları büyük kazançlar elde edemeyeceklerini bilseler bile, bu konuda bazı yatırımcıların 8.100 dolara gerileyen Bitcoin fiyatına rağmen yeni yatırımlar yapmaya devam ettikleri bilinmekte. Kesin olmamakla birlikte yatırımcıların kısa vadede beklentisi 10.000 dolar üzerinde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı