Kripto HaberleriAnalizBitcoin Fiyatı 8.400 Dolardan Sonra Nereye Gidecek?

Bitcoin Fiyatı 8.400 Dolardan Sonra Nereye Gidecek?

Takip et

Bitcoin son yıllarda çok fazla insanı etkisi altına alarak daha fazla yatırımcı çekmeyi başardı. Bir süre önce fiyatının yeniden 20 bin dolar rekoruna yükseleceği iddia edilen Bitcoin, bugünlerde ise düşüş durumları ile karşılaştı. Bitcoin yükseleceğine düştü ve bu da beraberinde birçok kripto para birimi sahibi yatırımcısı için akıllarda soru işaretlerini beraberinde getirmeye başladı. Bitcoin fiyatı 8.470 dolardan kendisine yeni alıcı ararken, 8.400 dolardan az bir miktar yüksek olan fiyat seviyesinin bir sonraki adımının ne olacağı soru işareti olarak kalmaya devam ediyor.

Bitcoin fiyatının 8.400 dolardan sonra eğer ki bu eşikten 100 dolar daha gerileme durumu gösterir ise bu durumda 8.200 dolar ve daha düşük fiyat seviyeleri ve öyle ki 7.770 dolar seviyelerine kadar düşüş gösterebileceği öngörülmekte. Ancak bazı kripto para birimi analisti uzmanlara göre ise 8.400 dolardan hemen sonra 9.000 dolar tekrar görülebilecek ve 9.400 dolar seviyesine tekrar yükseliş olması mümkün olabilecek.

Bitcoin ne kadar olur?

Bitcoin fiyatında ne kadar olur veya ne kadar olacak? Gibi soru işaretlerine henüz yanıt bulmak mümkün değil ve gelecek birkaç saat içerisinde belki bu soruya yanıt verebilmek daha kolay olabilir. Özellikle haftalık olarak 8800 dolar üzerinde bir fiyat kapanışı olmazsa BTC’deki satış baskısı daha da büyüyebilir ve buna bağlı olarak daha düşük seviyeler görülebilir. Bu süreçte en belirleyici fiyatlar 8800 direnci ile 8400 dolar desteği olarak ön plana çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları