Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 9.300 ABD Doları Seviyesinde

Bitcoin 9.300 ABD Doları Seviyesinde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı yükseldi. Kripto para birimlerinin değerinde son günlerde yaşanan değişimler yatırımcıları merak içerisinde bırakıyor. Yatırımcılar, binlerce dolar değerinde kripto para birimlerinin sürekli olarak artan ve düşüş eğilimi gösteren fiyatı karşısında ne yapacak olduklarını merak ederken, bazı kimseler ise bu konuda yatırımların değerinin düşmesi ve yükselmesi arasında yaşanan değişimlerin yine al ve sat yaparak kazanç elde etme şansı sunduğu görüşündeler. Bitcoin fiyatının bugünlerde yükseliş eğilimi göstermeye devam ediyor olsa da bazı kimseler tarafından ciddi satış ve alım hamleleri birbiri ile yarıştığı için fiyat bir anda kar satışlarına bağlı olarak düşebiliyor.

Yatırımcılar, bu kısa süre içerisinde değer kazanan Bitcoin’in fiyatının daha ne kadar yükselecek olduğu konusunu merak ederken, 9.400 dolara yakın seviyeden rekor kıran Bitcoin 2019 yılının en iyi değer kazanan kripto para birimi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler, yakın zamanda kripto para birimi yatırımcılarının ilgisini çekerken, bazı kimseler ise fiyatın tekrar bir anda düşüş eğilimi göstereceğinden endişe ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları