bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 9.590 Dolar Fiyatla Alıcı Buluyor

Bitcoin 9.590 Dolar Fiyatla Alıcı Buluyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin birkaç gündür 9.500 dolar fiyat grafiklerini korumaya devam ediyor. Yatırımcılar kripto para pazarında gelişmeler olmasını beklerken, fiyat 10.000 dolara bile yükselmedi ve fiyat konusunda bazı uzmanlar düşüşlerin sürebileceği telkinlerinde bulunarak Bitcoin sahiplerine paralarını geri çekme önerisinde bulundular. Bitcoin fiyatında düşüş olması beklenirken, bazı analistlere göre ise bu düşüşler biterek yerine daha fazla yükselişler gelecek. Bitcoin’i yükseltecek en büyük faktör olan piyasanın genel beklentisi konusu bugünlerde pek olumlu olmasa da yatırımcıları üzen konulardan bir tanesi de fiyatı bu noktaya kadar düşürene kadar bazı analistlerin olumsuz açıklamaları olmakta.

Buna karşı analistleri son fiyat düşüşünden sonra takipten çıkarak takip etmeyenlerin sayısı büyük oranda artarken, kripto para pazarında gelişmelerin her biri yatırımcılara 9.590 dolar seviyesinden kendisine alıcı bulan Bitcoin’in yükselmesi ve düşmesinde pay sahibi.

Ancak her zaman belirtildiği gibi Bitcoin’in orta ve uzun vadede yükselmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları