Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 9.800 Doları Geçerek 10.000 Dolara İlerliyor

Bitcoin 9.800 Doları Geçerek 10.000 Dolara İlerliyor

Takip et

Bitcoin fiyatında son zamanlarda devam eden düşüşler bugün son buldu. Bitcoin fiyatında son günlerde düşüşlerin arkasında balinaların değil, piyasadaki bireysel yatırımcıların olduğu iddia edilmiş ve balinaların yeni bir yükseliş rallisi için birbirleri arasında yarıştıkları iddia edilmekteydi.

Kripto para piyasasında en büyük ve en fazla ilgi görmekte olan Bitcoin’in fiyatındaki bu değer değişimlerinin bir süre daha devam edebileceği, bunun ardından ise tekrar yükseliş görmesine kesin gözüyle bakıldığı paylaşılmıştı. Bitcoin fiyatının yükseleceği beklentisinden dolayı bazı yatırımcılar 9.500 dolardan yatırım yaparken, bugün 2 gündür görülmeyen 9.800 dolar fiyata kadar çıkan Bitcoin, yatırımcılarına moral oldu. Bitcoin fiyatının 10.000 dolar için 170 dolar daha kazanması gerekiyor olsa da bu kadar küçük fiyat kaybını bugün kapatabileceği ve tekrar 10.000 doları görebileceği bekleniyor. Bitcoin yatırımcılarının kısa vadede kazanç elde etmek için bu seviyelerden alım yapmasını önerenler ise yakın zamanda 10.000 doların üzerine çıkması beklenen fiyat dolayısı ile yatırımcıların yeni bir yükseliş rallisine hazır beklemesini öneriyor.

Bitcoin yatırımcılarının bir kısmı ise 10.000 dolar konusunda beklentide olduklarını, ve 10.000 doların üzerinde yatırım yapacaklarını belirtiyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları