Bitcoin

Bitcoin İle 1 Saatte 8.9 Milyar Dolarlık İşlem Yapıldı

Bitcoin ağı 1 saat içerisinde 9 milyar dolarlık işlem sonucunda çökmediğini bugün tekrar kanıtladı.

Kripto para birimi ağlarının belirli bir yük sonucunda çökecek olduğu iddiaları bugün bir kez daha yalanlanmış oldu, hem de gerçek verilerle. Bugün 24 saatte tam 8.9 milyar dolarlık Bitcoin işlemi yapıldığı ve bunun bugüne kadar yapılan en büyük işlemler arasına ilk sıradan girdiği açıklandı. Kripto para ağlarının ne kadar yük kaldırabileceği ve ne kadar başarılı olabileceği soru işareti olsa da bugün bu rakamlar insanların korkmaması gerektiğini, en azından bugün için 10 milyar dolara kadar ağda herhangi bir problem oluşmasının pek mümkün olmadığını gösteriyor.

Kripto para borsaları ve Bitcoin ağı konusunda soru işaretleri olan yatırımcılar bu tür haberlerin zaman zaman kasıtlı olarak ortaya çıkarıldığını iddia etse de ağ sonuçları ortada.

8.9 milyar dolar ile rekoru kıran ağ 20 milyar dolarlık işlemde çöker mi bunu bilemeyeceğiz ve önümüzdeki dönemlerde göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu