Bitcoin

Bitcoin Alanların Sayısının Hızı Azalıyor

Yatırımcılar bu dönemde pek hevesli değil.

Lider kripto para birimi Bitcoin son zamanlarda özellikle bazı ülkelerde çok daha fazla dikkat çekerken, bu dönemde yatırımcıların bir bölümü endişe içerisinde. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi ise ABD ve Avrupa ile tüm dünyada etkisini fazlasıyla gösteren corona virüsünün bir eseri sonucunda ortaya çıkıyor.

ABD ve diğer ülkelerde yaşanan corona virüsü ölümleri ve artan vakalar yatırımcıları bir süre önce kripto para birimi almaya sürüklerken, bugün ise yatırımcıların kripto para birimi satın almak yerine nakit para tutmayı tercih ettiklerinden söz edilmeye başladı bile.

Yatırımcıların başta Asya bölgesi olmak üzere ABD’de kripto para alım hızının azaldığı ve bu sebeple piyasada düşüşlerin birbiri ardına yaşandığından söz ediliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının gelecek kış aylarında piyasanın durumuna göre daha hızlı hareket etme ihtimali de yok değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu