Bitcoin

Nye: Bitcoin İçin Alım Fırsatı Doğabilir!

Titan Ventures kurucusu Michael Nye, Bitcoin için alım fırsatı doğabilecek olduğunu açıkladı.

Son yılların giderek artan talep gören kripto parası Bitcoin bu dönemde 8.000 dolardan kendisine alıcı buluyor. Yatırımcılar, giderek düşen fiyatlar hesaba katıldığında sürekli olarak ”Bitcoin için alım fırsatı mı doğdu?” diye soruyor ve yatırımcılar neler olabilecek olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt bulmak istiyor. Titan Ventures kurucusu Michael Nye, bu konuda 8.000 dolar altına düşebilecek olduğunu ve büyük bir alım fırsatının her an olabilecek olduğunu açıklayarak yatırımcıların bu dönemde yapması gerekenin 8.000 dolar altına düşene kadar tekrar beklemesi ve 7.000 dolar seviyelerinden alım yapılması yönünde.

ABD merkezli kripto para analistleri bu dönemde beklenmesini önerirken, Asya merkezli analistler ise bu dönemin Bitcoin için alım dönemi zamanı olabileceği, özellikle de son dönemde yaşanan fiyat düşüşlerinin 8.000 dolarda stabilleşmesi nedeniyle alımların iyi bir fırsat olabileceğini ve kısa süre içerisinde fiyatın 10.000 doları görebilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının 10 bin dolar seviyesi üzerine çıkması için belirli bir süre zamana ihtiyaç var ve bu zamana kadar yatırımcılar çok fazla değil ama bir süre beklemek zorunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu