Bitcoin

Bitcoin Alım Talebinde Artış Mı Var?

Bitcoin'e talep yükseliyor.

Bitcoin’in bir süredir fiyatındaki değişimler sürüyor. Fiyatının yükselmesi beklentisinin olması ve fiyatı ile ilgili beklenmedik yükselişin dün akşam saatlerinde olması ile birlikte fiyatlar beklenenden daha yüksek bir seviyeye çıktı ve yatırımcıların bir bölümü 4.000 dolarlık psikolojik sınır dolayısı ile alım yapmaya yöneldi. Daha fazla yükselecek olduğunu düşünerek hareket eden yatırımcıların büyük bir bölümünü barındıran bu bölüm, yatırımcılara piyasa hacmi ve fiyatların yükselmesini bekleyen yatırımcılar, piyasada beklentilerin yükselmesi ile birlikte tekrar alım yapmaya yöneldiler ve piyasa hacmi fiyatlarının artması ile birlikte yatırımcılar tekrar satışlar yerine alımların kazançlı olabilecek olduğunu düşünmeye başladılar.

Bitcoin fiyatı yükselecek mi?

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu yatırımcıların beklentisi ve piyasanın durumuna bakılırsa yükseliş olabileceği ve düşüşlerin artık bir süre yaşanmayacak olduğu yönünde. Bir yanda ise yatırımcılar piyasada ciddi düşüş olabilecek olduğunu düşünerek ne alım, ne satım yapmayı tercih etmiyorlar. Yatırımcılar, piyasa hacminin yükselmesi ile birlikte tekrar Bitcoin alım talebine yönelirken, bunun da piyasalar üzerinde belirli hacim ve fiyat etkileri olumlu olarak olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu