bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Almak Mı, Altına Yatırım Yapmak Mı Çok Kazandırır?

Bitcoin Almak Mı, Altına Yatırım Yapmak Mı Çok Kazandırır?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin almak veya altın almak arasında kararsız kaldınız ve ne yapacak olduğunuzu bilmiyorsunuz. Yatırım yapmak istiyor ancak yapamıyorsunuz, ne yapmalıyım? Diye düşünüp duruyorsanız biz size bilgi verelim.

Kripto para birimi yatırımlarının her geçen gün değerlendiği 2019 yılı ve 2020 yılı aralığı içerisinde son 7 ay çok kötü geçmedi. Aksine son 1.5 ay kripto para piyasası açısından çok iyi geçti ve yatırımcılar daha fazla kazanç elde etmek için çalıştı. Kripto para satın almak isteyen binlerce insan kısa süre içerisinde yeni yatırımlar yaptı veya mevcut yatırımlarına yenisini ekledi.

Kripto para pazarı sürekli olarak kendisini geliştirdi ve piyasa hacmi açısından beklenmedik değer artışları yaşadı. Piyasa hacminin bu kadar yükseliş yaşamasının arkasında yatan en büyük sebep ise yine kripto para birimi balinaları ve yatırımcıları oldu. Bitcoin yatırımcıları, bu kadar kısa süre içerisinde büyük oranda başarı elde etti ve beklediklerinden daha fazla kazanç elde edebildiler. Kripto para sahibi olmak isteyen yatırımcıların büyük bir bölümü kısa süre içerisinde daha fazla kazanç elde etmek istese bile bu konuda bazı yatırımcılar beklediklerini kripto para piyasasında buldular. Bitcoin fiyatı son 1.5 ay içerisinde süreklilik göstermiyor olsa bile beklenenin çok kat ve kat üzerinde yükseliş yaşadı ve fiyatında sürekli artış yaşanması kripto para birimi sahiplerinin ilgisini çekti.

Altın ve Bitcoin kararsızlığını yaşayanlar ise karar verirken yakın zamanda altının daha fazla değer kazanabileceğini bilmeli ve Bitcoin’in yakın zamanda altından daha çok değer kazanabileceğini düşünerek hareket etmeli. Ancak son yıllara bakıldığı zaman Bitcoin diğer yatırımlardan daha riskli olsa da orta ve uzun vadede her zaman daha fazla kazandırmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları