Kripto HaberleriAltınBitcoin Altını Geçebilecek Mi?

Bitcoin Altını Geçebilecek Mi?

Takip et

Geçtiğimiz hafta CNBC ile yaptığı röportajda kripto para yatırımcılarının piyasada yaşanan son düşüşten etkilenmemesi gerektiğini belirten Anthony Scaramucci dün Kıtco News ile yaptığı röportajda, kripto paralar ile ilgili söylemlerini yineledi.

İlgili Haber
Anthony Scaramucci Bitcoin'deki Son Düşüşü Değerlendirdi! Endişelenmeli Miyiz?

Bitcoin ve kripto para birimlerinin uzun vadede doğru yatırım aracı olduğuna işaret eden SkyBridge Capital’in Kurucusu Scaramucci, yatırımcıların piyasadaki son düşüşten etkilenip kripto paralarını satmaması gerektiğini söyledi.

Amerikalı ünlü yönetici,  Bitcoin ve kripto para kripto paralarda görülen yüksek volatilitenin uzun vadeli fiyat yükselişinin bir parçası olduğunu bu bağlamda da ilerleyen yıllarda kripto paraların yatırımcılarını mutlu edeceğine inandığını belirtti.

Bitcoin Altını Geçecek!

Altının bugünkü mevcut piyasa değerine ulaşmasının yıllar sürdüğüne dikkat çeken Scaramucci, Bitcoin’in 5 yıl içerisinde 500.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

“10 yıl sonra, Bitcoin’in altından daha büyük bir piyasa değerine sahip olacağını düşünüyorum. Zira altının mevcut piyasa değerine ulaşması 5.000 yıl sürdü. Ancak Bitcoin çıktığı andan itibaren 25 yıldan kısa bir sürede bunu yapacak.

Bitcoin sonunda Bitcoin’in piyasa değerinin altınınkini geçeceği bir noktaya yükselecek.

Bitcoin tahminlerime göre, dört ile beş yıl içerisinde BTC yarım milyona ulaşacak. Belki Bitcoin’in yükselme serüveni zorlu geçecek, ama kesinlikle buna değecek.”

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü olan Scaramucci, son olarak Çin’in yasaklarına rağmen Bitcoin’in daha da güçlendiğini ve yeni rekorlara imza atmaya devam edeceğini düşündüğünü dile getirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

He canım he ne diyosan oyledir

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları